minione wydarzenia

MOC KOBIET, BLISKOŚĆ NATURY | wyjazd z jogą na Warmię

CIAŁO_ODDECH | cykl czterech spotkań z oddechem

ODDECH – kurs wprowadzający

OTWARTA JOGA | joga na Osiedlu Jazdów

jeden oddech – warsztat oddechowy

joga dla początkujących | ŻDK

W ramach regularnych spotkań wraz z grupą przejdziemy przez kolejne asany, ucząc się ich bezpiecznego, a nie idealnego ustawienia. Będziemy również rozmawiać o naszych odczuciach, poznawać jogę poza matą, a także przejmować kontrolę nad swoim oddechem dzięki m.in. pranayamie.

OTWARTA JOGA | edycja wiosenaa

Aukcja dla WOŚP | indywidualna sesja jogi i oddechu

CIAŁO_ODDECH

Zapraszam Cię na dwugodzinny warsztat, który jest zapowiedzią do pracy z oddechem. Ciało_oddech zostanie przeprowadzony w oparciu o narzędzia jakie daje nam joga, a przede wszystkim pranayama.

OTWARTA JOGA

CIAŁO_ODDECH

W ramach dwóch porannych spotkań skupiliśmy się na odnalezieniu oddechu w ciele, połączeniu go z ruchem, a także jego kontrolowanym prowadzeniu. Do tej świadomości i praktyki asan, dodałam naukę pranayamy.

JOGA i ODDECH

W ramach BrassWood Fest w Sopocie, miałam okazję poprowadzić praktykę na małym molo, na której oprócz uważności na ciało, skupiliśmy się również na świadomości oddechu i spokojnym umyśle (podziwiając fale).

MANDALA KUMP

Krąg kobiecy & mandala & joga. W ramach warsztatu uczestniczki miały możliwość stworzenia mandali z intencją pod okiem Izy Baran oraz wspólnej praktyki joga mandala z Kasią Sankowską, która zamykała proces intencji.

wyjazd w Bieszczady

Łagodność i odpuszczenie & bieszczadzkie wczasy – czyli kameralny wyjazd na wspólną praktykę jogi, poranne medytacje oraz wędrówki po mniej popularnych bieszczadzkich szlakach. Nie zabrakło naleśników z jagodami!
Joga z Kamilą Kunkiewicz, Kasią Sankowską, Olgą Antoszczyk

joga & mindfulness

Miałam okazje poprowadzić kolonię dla nastolatek, organizowaną przez BTA Kompas w Borach Tucholskich. W trakcie 12 dni wraz z uczestniczkami praktykowałyśmy jogę, poznawałyśmy jej tajniki poza matą, wykonywałyśmy ćwiczenia oddechowe i szukałyśmy równowagi w młodzieńczej ciekawości świata. To były wspaniałe dwa tygodnie poświęcone balansowaniu pomiędzy wewnętrznym skupieniem a dobrą, niezapomnianą zabawą na kolonii!